Hlasování veřejnosti

Hlasování veřejnosti v 9. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2020 probíhá od 21. září do 11. října 2020. 

Svůj hlas můžete dát jedné z firem, jejichž profily najdete níže.

Aby byl váš hlas započítán, obdržíte na e-mailovou adresu, kterou jste zadali, potvrzující mail. Pokud ho neobdržíte, ZKONTORLUJTE si, prosíme, nevyžádanou poštu.

  

E-mail *

Jméno a příjmení *
Firma *
Podmínky hlasování

Seznam nominovaných firem

ASIO NEW, spol. s r.o.

Inženýrsko-dodavatelská společnost ASIO byla založena v roce 1993. Cílem společnosti je poskytování komplexních dodavatelských služeb v oblasti vodohospodářských výrobků, jako jsou čistírny odpadních vod, úpravny vod, hospodaření s dešťovými vodami, recyklací vod atd. ASIO NEW, spol. s r.o. se zaměřuje na boj proti změnám klimatu, ochranu životního prostředí (v rámci strategie NEW … recyklace Nutrientů, Energie, Vody … Water) a nízkoenergetické budovy – recyklace vody a energie a nově na prvky modrozelené infrastruktury.Firma zaměstnává 28 pracovníků a ve vedení působí dva rodinní příslušníci.

www.asio.cz

Beznoska, s. r. o.

Rodinná společnost věnující se již téměř 30 let vývoji, výrobě a prodeji ortopedických implantátů a nástrojů. Z tisíců různých produktů, které firma vyrábí, se například totální náhrada kolene ročně naimplantuje 1700 pacientům. Beznoska je středně velká společnost se zázemím v kladenském regionu, její působnost je však rozšířena na území celé ČR a zahraniční trhy, mezi které patří Rusko, Ukrajina, Dánsko, Bulharsko, Německo, Portugalsko, Slovensko a další země Evropské unie. Firma zaměstnává lehce přes 100 pracovníků a ve vedení aktivně působí 3 rodinní členové.

www.beznoska.cz

DVOŘÁK – svahové sekačky, s. r. o.

Společnost vyvíjí, vyrábí a distribuuje dálkově řízené sekačky SPIDER. Sekačky SPIDER jsou patentem chráněné a představují ideální řešení pro údržbu svažitých, nepřístupných a rozlehlých ploch. První koncept sekačky vznikl v provizorních podmínkách domácí dílny v roce 2003. Přes počáteční opatrnost si sekačky brzy získaly srdce a uznání zákazníků po celém světě. V současnosti zaměstnává 65 pracovníků a jsou v ní aktivní 3 rodinní členové.

www.spider-cz.com

Ing. Josef Sklenář – Farma Ráječek

Rodinná firma Farma Ráječek sklízíme zeleninu hlavně pro Brno a okolí. Po celou sezonu pěstuje přes 20 druhů salátů, několik druhů rajčat a další lokální zeleninu. Její prioritou je zodpovědný, šetrný vztah k přírodě. Vidí v něm způsob, jak zachovat krajinu pro další generace. Své produkty lokálně dodává do restaurací a gastro provozoven Jihomoravského kraje, pro obchodní řetězec Makro CZ a vyváží i do sousedního Slovenska pro řetězec METRO SK. Společnost zaměstnává 10 stálých pracovníků, v sezóně se však jejich počet vyšplhá až na 25. Do činnosti firmy jsou aktivně zapojeni 4 rodinní příslušníci.

www.farmarajecek.cz

KUFI INT, s.r.o.

Rodinná firma KUFI INT, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem tepelných čerpadel AC Heating. S jejich výrobou začali před 15 ti lety a získali výsadní postavení na českém trhu. V následujících letech rozšířili své obchodní aktivity také do Irska, Německa, Belgie a na Slovensko. Ročně se prodá a namontuje více než 600 tepelných čerpadel. Bezchybně se díky jejich tepelným čerpadlům topí a chladí v přibližně 5500 domech, průmyslových a zemědělských areálech a panelových domech. Dnes stojí AC Heating před dalším milníkem, kdy se naplno rozjíždí divize AC Heating Bytové domy. Společnost zaměstnává 52 pracovníků a ve vedení stojí 2 rodinní příslušníci.

www.ac-heating.cz

MATRIX a.s.

Před téměř třiceti lety byla v Třebešově založena dřevařská společnost zaměřená na truhlářství, dřevovýrobu, lesní práce, těžbu a zpracování dřeva a ostatních surovin. Postupem času se rozšiřovala o další obory – automotive, autocentrum, výrobu oken, provoz hotelu a farmy i dřevocentrum. Lidé ve společnosti MATRIX vždy cítili odpovědnost za své zaměstnance, za spokojenost zákazníků a také za zemi, ve které podnikají. Proto podporují činnost místních spolků a podílí se na organizaci vybraných aktivit a skutků. V současnosti zaměstnává 250 pracovníků a ve vedení aktivně působí 3 rodinní členové.

www.matrix-as.cz

MORIS design, s. r. o.

Firma MORIS vyvíjí designové a koncepční řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Vyrábí komerční interiéry, prodejní stojany, POS a branding, zajišťuje také komplexní stavební práce a kde figuruje většinou jako Generální dodavatel. Má vlastní vývojové a designové studio s testovacím prostorem a vlastní výrobou v Praze o rozloze 6.677 m2. Vznikla v roce 1997, dnes zaměstnává bez mála 200 lidí a je lídrem v oboru. Výrobky MORISU najdete ve 45 zemích a posbíraly více jak 57 mezinárodních ocenění. Největším úspěchem firmy je, že výsledky její práce užívají milióny lidí. Jejich firemní motto, kterým se všichni ve společnosti řídí, je „dát klientovi víc, než čekal“. Firma prosazuje férové chování, a především rodinnou atmosféru, kterou budují její 3 aktivní členové spoluvlastníci.

www.moris.cz

PEŠEK Machinery, s. r. o.

Rodinná strojírenská společnost PEŠEK Machinery, založená v roce 2001, navazuje na tradice českého strojírenství výrobou strojírenských unikátů. Milují strojařinu, na které je na první pohled vidět, že je odvedená s velkou péčí a zkušeností. A přesně to je cesta, kterou se rozhodli vydat. Vyrábí hlavně strojní komplety a svařence, které vyžadují jedinečný přístup a unikátní řešení. Dodává je do všech odvětví, od automobilového průmyslu až po energetiku. Všechny bez rozdílu mají společný jmenovatel. Je na nich vidět poctivý přístup k řemeslu a zkušenost jejich pracovníků. V posledních letech společnost expandovala na evropský trh (Španělsko, Anglie, Turecko, Nizozemí, Velká Británie). PEŠEK Machinery zaměstnává 20 pracujících a ve firmě jsou aktivní 4 rodinní příslušníci.

www.pesekm.com

Porcelánová výroba Mulier s.r.o.

Středočeská společnost Mullier s.r.o. se zabývá výrobou domovních elektroinstalačních přístrojů z porcelánu, které po letech vývoje začala prodávat v roce 2015. Nedělají sériovou výrobu na strojích. Právě proto má každý jejich výrobek duši. Jejich designy jsou nové pro tuto a budoucí dobu. Pro lidi, kteří hledají kvalitní materiály, design, který jim vyhovuje nebo si prostě chtějí udělat radost. Své výrobky vyváží nejen na sousední Slovensko, ale také do Německa a Rakouska. Firma zaměstnává 11 pracovníků a aktivně je do její činnosti zapojeno 5 rodinných příslušníků.

www.mulier.cz

QI GROUP a. s.

Společnost QI GROUP a. s. byla založena v roce 2000 pod původním názvem DC Concept a. s. Od počátku se zabývá vývojem komplexního firemního informačního systému QI, který je vhodný téměř pro každou firmu, a budováním sítě partnerů. Ti dle svých oborových specializací nasazují systém u zákazníků a poskytují jim podporu při jeho provozu. Každý den s QI pracuje cca 35 000 uživatelů (z přibližně 1 000 firem), kterým výrazně usnadňuje práci. Téměř 16 let je systém dostupný i na slovenském trhu. QI GROUP zaměstnává 37 pracovníků a aktivně je do podnikání zapojeno 6 rodinných příslušníků.

www.qi.cz

Pořadatel

Generální partner

Partner soutěže

 

Mediální partneři